کافه فن آوری

در کافه فناوری چه می گذرد؟


شناسایی و پرورش استعداد های خلاق و ایده های نوین و کارآمد و متصل کردن آنها به افراد متخصص و کارآزموده در تمام حوزه ها فرایند نسبتاً دشوار و زمانبری است. ما در کافه فناوری قصد داریم در فضایی راحت، صمیمی و خلاقانه از طریق خرد جمعی و در کنار هم جمع کردن متخصصان و علاقمندان و صاحبان ایده های نوین کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات، به فرایند تشکیل تیم های صاحب ایده و متخصص، سرعت بخشیده و مولد کسب و کارهای نوپا با هسته فناور باشیم.

اگر صاحب تخصص، تیم یا ایده هستید، ولی هنوز برای ورود به مراحل شتابدهی و پیش شتابدهی آماده نیستید پس به «کافه فناوری» سر بزنید...

اگر میخواهید در جریان برنامه ها، مسابقات و جوایز کافه باشید، ایمیل و شماره خودتون رو دراین قسمت ثبت کنید.

برنامه های کافه فناوری

ketabkhani

جلسات کتاب خوانی

در این جلسات که با محوریت کسب و کار برگزار خواهند شد، کتاب های مفید با موضوعات فناوری اطلاعات، مهارت های مدیریتی، کسب و کارهای دانش بنیان، موفقیت، مهارت های کار تیمی و… معرفی شده و به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مطرح شده در کتاب خواهیم پرداخت.
Dorehami

دورهمی های تخصصی

مدیران، متخصصان، کار آفرینان و علاقمندان حوزه فناوری اطلاعات دور هم جمع می شوند و به بحث و تبادل نظر حول موضوعات از پیش تعیین شده یا اتفاقی این حوزه می پردازند. در این دورهمی ها افراد می توانند ایده های خود را مطرح کرده و از خرد جمعی برای نزدیک تر شدن به ایده های قابل اجرا استفاده کرده و با متخصصانی که توانایی اجرای این ایده ها را دارند، آشنا شوند.
mosabeghe

مسابقات ایده پردازی

افرادی که ایده های ناب و مرتبط با فناوری اطلاعات دارند می توانند با ثبت ایده خود در بانک ایده های کافه فناوری به نام خودشان در این رویداد مفرح شرکت کنند. هر شخصی با هر سن و سال و سطح دانشی می تواند در این مسابقات شرکت کند و از جوایز ارزنده ای همچون گوشی هوشمند، تبلت، پاور بانک، هارد اکسترنال و… بهره مند گردد.
amuzesh

کلاس های آموزشی

در کافه فناوری کلاس های آموزشی متنوعی برگزار می گردد و از کودکان تا بزرگسالان می توانند در این کلاس های مفید شرکت کنند. اطلاعاتی که از طریق این کلاس ها و توسط مربیان خبره و با تجربه شتابدهنده کاتالیزور در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت در حوزه های فناوری اطلاعات، کسب و کار، اقتصاد و مدیریت هستند